MÖBLER / Bord / Skrivbord 10381064
*
nr 1038 1064
Skrivbord
fd symaskinsbord, 1950-tal, Teak, 95, djup: 47 cm, höjd: 80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:14:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/5 20:54:45
1
400 kr
12/5 06:57:26
2
600 kr
15/5 08:20:47
3
600 kr
15/5 08:20:47
2
600 kr (Budbetjänt)
15/5 08:21:26
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fd symaskinsbord skrivbord teak teakmöbler trä
-
5153 Skrivbord
+ hurts, 2 delar, furu. Bredd: 95 + 43, djup: 58 c..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:34
-
5159 Skrivbord
Gustaviansk stil, omarbetat, bemålat. Bredd: 130 c..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:49
-
1029 Skrivbord
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Aktuellt bud: 11.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:32
-
1041 Toilettebord
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Aktuellt bud: 4.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:52
*
Skrivbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1064
Skrivbord
fd symaskinsbord, 1950-tal, Teak, 95, djup: 47 cm, höjd: 80 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/5 20:54:45 | 1 | 400 kr |
12/5 06:57:26 | 2 | 600 kr |
15/5 08:20:47 | 3 | 600 kr |
15/5 08:20:47 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
15/5 08:21:26 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fd symaskinsbord skrivbord teak teakmöbler trä
-
5153 Skrivbord
+ hurts, 2 delar, furu. Bredd: 95 + 43, djup: 58 c..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:34 -
5159 Skrivbord
Gustaviansk stil, omarbetat, bemålat. Bredd: 130 c..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:49 -
1029 Skrivbord
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Aktuellt bud: 11.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:32
-
1041 Toilettebord
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Aktuellt bud: 4.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:52